Babaya Çiçek

Her zaman arkamızda duran, en zor zamanlarımız da bile “Dağ gibi babam var.” dedirten babalarımız için özel günlerde verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi de çiçekler olmasına rağmen genelde pek bilinmez. Bunun sebebi ise çiçeklerin daha çok kadınlara yakıştırılmasıdır. Ancak unutulmamalıdır ki çiçekler herkesi mutlu edebilir.

Tam da bu sebepten bu sene de bir farklılık olsun diyerek babalar gününde onlara çiçek hediye edebilirsiniz. Özellikle babalar gününde üzerinde “Aslan Babam” mesajıyla bir çiçek göndermek sizin onları düşündüğünüzü ve değer verdiğinizi en kolay yoldan gösterebilecek hediyedir. Babalarımız her zaman sert mizaçlı görünseler de duygularını içlerinde yaşamayı tercih ederler. Bu duyguları bir çiçek yardımıyla ortaya çıkarabilirsiniz. Sade seçimler ile onları mutlu etmeniz daha kolaydır. Osmaniye Çiçek olarak en taze çiçekler ile babalarımızı özel günlerde ve yılın geri kalanında da düşünüyoruz ve onlara özel çiçek demetleri hazırlıyoruz.

Lilyumlar hem anneler hem de babalar için ideal çiçeklerdir. Baba adayı ya da yeni baba olmuş kişiler oldukça hassas olabilirler. Bu nedenle beyaz güller onlara gönderilebilecek en güzel seçenektir.  Beyaz orkideler, krizantemler, Cennet kuşları, barış çiçekleri, gerberalar ve daha birçok çiçek türü de babalarımıza, baba adaylarımıza özel günlerde gönderilebilecek çiçeklerdir. Birbirinden güzel ve geniş çiçek yelpazesiyle Osmaniye Çiçek siparişlerinizi sizler için özenle hazırlar ve teslim eder. Böylece size teşekkür mesajları almak kalır.

60 ürün bulundu.